İYİ bir Başlangıç

Geçmişten geleceğe uzanan en İYİ yatırım...

11.000 m² arazi üzerine kurulan Kayı Şehri, 43.000 m² inşaat alanı içerisinde 200 adet 2+1, 40 adet 3+1, 10 adet 4+1 daire ve m² ve tipleri farklı 20 adet mağazadan oluşmaktadır. 9.000 m² yeşil alan havuzlar ve çardaklar, 1.500 m² kapalı yüzme alanı, hamam, sauna ve sosyal tesis alanı, 200 m² kapalı ve 200 m² açık spor alanı ile modern ve kompakt bir yaşam sunuyor.


Kayı Şehri Olanakları

Bu mağazalar herkese İYİ gelecek...

20 Adet çok amaçlı kullanıma uygun mağazası, cadde üzeri konumu ile, iş potansiyeli ve getirisi yüksek, ister tek tek, ister birleştirerek kullanabileceğiniz geleceği düşünürek adım atanlar için çok İYİ bir yatırım.

İYİ ki Kurtköy’e yerleştim diyeceksiniz.

Kayı Şehri; Sabiha Gökçen hava limanına 2 km, E5 karayoluna 6 km, TEM otoyoluna 4 km, Emsey Hastanesine 4 km, Marmara Üniv. Hastanesine 5 km, YHT 8 km, Teknopark’a 2 km, VIAPORT Avm 3,5 km, Formula 1 7 km, Marina 9 km. mesafededir.

Yeşil alanın en İYİ si için çabaladık.

9.000 m² yeşil alan havuzlar ve çardaklara sahip Kayı Şehri, geçmişten gelen doğa ve yeşil sevgisini bu projede de sizinle paylaşmaya devam ediyor. Proje dahilinde yürüyüş yolları, çocuk parkı, basketbol sahası, süs havuzu, dinlenme alanları ve temiz havası sayesinde Kayı Şehri’ni yaşanacak en IYI yerler arasında üstlere sıralara taşıyor


GELİN TANIŞALIM

Satış Ofisimize Bekliyoruz

  İletişim Formu

SİZ NASIL ARZU EDERSİNİZ?

Daireniz Size Özel Olsun!

  İletişim Formu

BAŞKA ARZUNUZ?

Tüm İhtiyaçlarınıza Yönelik

  İletişim Formu